Jak wykorzystać dane z badania potrzeb?

Chcesz dowiedzieć się więcej o swoich czytelnikach? Masz za sobą przeprowadzone badania nad odbiorcami i mnóstwo danych, z którymi nie wiesz co zrobić? Czas je zebrać i przeanalizować. Jak to zrobić efektywnie? Dowiesz się na warsztatach!
Poznasz metody dokumentowania badań, tak by łatwiej było z nich później wyciągać wnioski, pracując zarówno samodzielnie, jak w i w zespole. Dowiesz się, jak zapanować nad ogromem informacji z różnych źródeł i zebrać je w spójne wnioski. Pokażę Ci kilka technik analizy danych i podpowiem, kiedy warto z nich korzystać. Porozmawiamy też o tym, jak zadbać o jakość analizy, by nie popełnić podstawowych błędów.
Spotkanie jest połączeniem prezentacji z warsztatami – po każdym teoretycznym mikrowykładzie zrobimy ćwiczenie, które pozwoli Ci przetestować narzędzia w praktyce.
Będziemy pracować przy użyciu narzędzi: Zoom do komunikacji oraz Mural do pracy w grupach. Do udziału niezbędny jest komputer z dostępem do Internetu (praca na smartfonie będzie bardzo niewygodna) oraz mikrofon i kamerka video.

Share: Pinterest