O (nie)konferencji

(nie)konferencja Kierunek-Wizerunek to dwudniowe, ogólnopolskie wydarzenie branżowe dla bibliotekarzy i pracowników bibliotek. Podczas tegorocznej, czwartej edycji skupimy się na osobistym rozwoju pracowników biblioteki. Chcemy, aby to wydarzenie było dla uczestników momentem zastanowienia się: Jaki powinien być mój następny krok, co mogę zrobić, żeby osiągnąć zawodową satysfakcję?

Uczestnicy dowiedzą się jak dzielić się wiedzą i doświadczeniem korzystając z formuły action learning; dlaczego warto koncentrować swoją uwagę na celu, a nie na problemie; czym jest indywidualny plan rozwoju zawodowego i dlaczego warto wprowadzić go w świat bibliotek.

 

Jak zawsze – postawiliśmy na nowatorskie, łatwo przyswajalne i angażujące metody. Zajęcia poprowadzą najlepsi specjaliści z całej Polski, którzy zadbają o to, aby każdy uczestnik wyniósł z (nie)konferencji jak najwięcej wiedzy, doświadczenia i umiejętności!

 

Nie bez znaczenie jest miejsce, w którym odbędzie się (nie)konferencja Kierunek – Wizerunek. Nowoczesne wnętrza Pomorskiego Parku Naukowo-­Technologicznego w Gdyni z pewnością wyzwolą kreatywność i pobudzą do działania.